Zabytkowe Auta do Ślubu – rezerwacja on-line

Zabytkowe Auta do Ślubu - rezerwacja on-line

Zabytkowe Auta do Ślubu

Obsługujemy imprezy okolicznościowe

Zabytkowe Auta do Ślubu

Bardzo modne i coraz częściej spotykane jest wynajmowanie samochodów na imprezy okolicznościowe. Klasyką już od dłuższego czasu jest wynajmowanie zabytkowych samochodów do ślubu. Ostatnimi czasy dość często spotyka się również rezerwacje nietypowych, zabytkowych lub stylowych samochodów na wieczory panieńskie lub kawalerskie.

Nasza oferta obejmuje także Studniowki

Ponadto, w związku z licznymi zapytaniami ze strony klientów, naszą ofertę poszerzyliśmy o możliwość wynajmu naszej limuzyny z okazji studniówek, a także innych imprez okolicznościowych i nie tylko. Dla wygodny naszych klientów, pragnących zarezerwować oferowanego przez nas Mercedesa-Benz 220 uruchomiliśmy możliwość rezerwacji on-line. Jest to bardzo duże ułatwienie dla zamawiających.

Klienci biznesowi

Dodatkowo, odpowiadając na zainteresowanie ze strony rynku, do naszej oferty wprowadziliśmy obsługę Klientów biznesowych. Jeśli do Waszej firmy przylatuje ważny zagraniczny gość na którym chcecie zrobić mocne wrażenie, nasza limuzyna nada się do tego zadania wprost idealnie. Jedyne co trzeba zrobić to w wygodny dla naszych klientów sposób, dokonać rezerwacje samochodu on-line bez wychodzenia z biura. Dla pragnących zarezerwować oferowanego przez nas Mercedesa-Benz 220 uruchomiliśmy możliwość rezerwacji on-line. Jest to bardzo duże ułatwienie.

Prostota i intuicyjność

Formularz rezerwacyjny jest bardzo intuicyjny, a wypełnienie go bardzo proste. Wybrać należy tylko: datę, czas rozpoczęcia i liczbę godzin oraz rodzaj pakietu. Ponadto możesz zaznaczyć interesującą Cię opcje dodatkową: przystrojenie auta żywymi kwiatami, wyjazd na sesję fotograficzną lub okolicznościowe tablice rejestracyjne. A wszystko to w kilku kliknięciach myszką! Prawda, że proste? :)

tagi: zabytkowe auta do ślubu, zabytkowe auto do ślubu