Inne samochody na wesele nie mogą się równać. Pojedź tym samochodem do ślubu, na wieczór kawalerski, i na każdą inną okazję, która okaże się tego warta.

Samochody na wesele

Historia samochodu Mercedes-Benz 220

Mercedes-Benz to gigant wśród samochodów osobowych i historia motoryzacji. Połączenie eleganckiego stylu i perfekcji w najlepszym zachodnim wydaniu. Samochody są tym, co Niemcy potrafią robić najlepiej, więc nie bez przyczyny Mercedes-Benz uważany jest za jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie. Klasyczny design zabytkowych limuzyn lat 70., skórzane obicia, wystrój retro i wyczucie smaku. Zabrać na ślub swoją wybrankę takim samochodem to europejski styl z nutką ekstrawagancji. Czyż mogą być lepsze samochody na wesele?

Prezentowany egzemplarz został wyprodukowany w Niemczech, a sprzedany w salonie Mercedesa w Paryżu w roku 1971. Zanim limuzyna została w 1998 r. sprowadzona do Polski, zjeździła liczne paryskie uliczki, mijała przytulne kawiarnie, kluby i bistra pełne ludzi. Zasmakowała uroków stolicy cyganerii artystycznej, kultury i luksusu. Inne samochody na wesele nie mogą się z nią równać.

Dziś jest do Twojej dyspozycji jako limuzyna do wynajęcia. Pojedź zabytkowym samochodem do ślubu, na wieczór kawalerski, na studniówkę i na każdą inną okazję, która okaże się tego warta. Fotografie z tych wydarzeń na zawsze ozdobią Twój rodzinny album.

Mercedes-Benz typ 220/8 (W115V22)

Produkowany w RFN w latach 1968-1976. Wprowadzone do produkcji w końcu 1967 r. nowoczesne nadwozie o wyostrzonych liniach i obniżoną kratą wlotu powietrza definitywnie zakończyło erę „skrzydlaków” (seria W110) w klasie średniej Mercedesa, podobnie jak nieco wcześniej W108 zastąpił skrzydlatego W111 w klasie wyższej.

Oferowany z silnikami z zapłonem iskrowym (typy 200, 220, 230) oraz z zapłonem samoczynnym (typy 200D, 220D, 240D) szybko zaskarbił sobie uznanie nabywców. Złożyły się na to nie tylko nowoczesna, jak na owe czasy, sylwetka nadwozia oraz estetyczne i funkcjonalne wnętrze, ale również znacznie lepsze własności trakcyjne, a także utrzymana trwałość i niezawodność. A dzisiaj są to idealne samochody na wesele.

Mercedes-Benz na zdjęciach ślubnych