Samochód do Ślubu – Kraków, Częstochowa, Śląsk

Zabytkowy samochód do ślubu Kraków od Retropojazdy.pl

Jak w sprawny i łatwy sposób zamówić zabytkowy samochód do ślubu? Na stronie Retropojazdy.pl proces ten odbywa się szybko i bez najmniejszych problemów.

Ale krok po kroku

W zakładce „Rezerwacja on-line” specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze formularz, w którym oprócz zabytkowego samochodu, można ustalić datę i godziny, w których samochód do ślubu pozostanie do dyspozycji Klienta, program dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz dodatkowe opcje. Tam również można obliczyć, jaki koszt wyniesie indywidualna usługa.

Formularz rezerwacji samochodu do ślubu obejmuje również nazwę i adres kościoła, domu weselnego oraz wszystkie dodatkowe uwagi Klienta. Po złożeniu zamówienia oczekujemy na wpłatę zadatku w wysokości 100 zł. I gotowe! Bez większych filozofii, ze stuprocentową gwarancją, samochód na ślub pojawi się o wyznaczonej godzinie w wyznaczonym miejscu i zagwarantuje moc niesamowitych wspomnień.

Samochód do ślubu – Pakiety

Nasze usługi obejmują trzy pakiety wynajmu samochodów na ślub –Silver, Gold i Platinum.
Silver
gwarantuje zamówienie auta na ślub na jedną w godzinę, w tym przejazd z kościoła do domu weselnego. Gold to wynajem auta na trzy godziny, obejmujący przewóz Młodych do kościoła, a po zakończeniu ceremonii do domu weselnego. Ostatni pakiet, Platinum, to wynajęcie samochodu na pięć godzin. Obejmuje on wszystkie dodatki wraz z wyjazdem na sesję fotograficzną w plener, a nawet stworzenie unikalnych rejestracji z imionami Młodych lub dowolnym tekstem zależnym jedynie od kreatywności zamawiającego.

Płatności

Nasz serwis działa na zasadzie połączenia tradycji z nowoczesnością dlatego nie wyobrażamy sobie, aby nie zapewnić Państwu szybkiego i sprawnego narzędzia do dokonywania płatności. W tym celu jako nieliczni na rynku przygotowaliśmy dedykowany system płatności on-line. Płatność jest banalnie prosta, nie jest bardziej skomplikowana od jakiegokolwiek zakupu w sklepie internetowym

Elastyczność

samochód do ślubu

W naszej działalności charakteryzujemy się elastycznością. Interesują nas wszelkie niestandardowe zlecenia, a samochody wynajmujemy na różne okazje, nie tylko na śluby. Wówczas prosimy o kontakt telefoniczny, w celu ustalenia szczegółów.

retropojazdy.pl