O firmie

Auto do ślubu Śląsk, a także w województwach ościennych. Sesje fotograficzne z zabytkowymi samochodami będą wspaniałą pamiątką na lata. Posiadamy wygodny moduł rezerwacji oraz płatności on-line

Auto do Ślubu Śląsk – Katowice i okolice

Auto do ślubu Śląsk

Oferta Retropojazdy.pl jest dostosowana do Państwa potrzeb – proponujemy auto do ślubu w atrakcyjnej cenie, oczywiście wystawiamy faktury VAT. Dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego jako nieliczni w branży posiadamy innowacyjny moduł rezerwacji online. Wynajem auta do ślubu jeszcze nigdy nie był tak prostą sprawą.

Przed skorzystaniem z naszych usług warto obejrzeć samochód – auto jest do Państwa dyspozycji pod podanym adresem kontaktowym. Usługa wynajmu auta do ślubu zawiera oczywiście asystę kulturalnego szofera. W zależności od Państwa oczekiwań, oferujemy przystrojenie kwiatami naszego auta, zarówno kwiatami ciętymi jak i równie ładnie wyglądającymi kwiatami sztucznymi. Wszystko zależy od indywidulanej decyzji Klienta. Auto do ślubu może być także upiększone tablicami rejestracyjnym zawierającymi dowolny tekst.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Jeśli możemy Państwu pomóc w sposób inny niż określony w naszej ofercie – prosimy o kontakt. Postaramy się zrobić wszystko, aby spełnić każde życzenie Klienta. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy nowoczesną stronę www z możliwością rezerwacji on-line oraz firmowy fanpage na Facebooku.

-   jakość,
-   niezawodność,
-   przystępność
–   gwarancja niezapomnianych chwil

Serwis Retropojazdy.pl nie ma praktycznie ograniczeń jeśli chodzi o ofertę. Jesteśmy tak otwarci i elastycznie jak tylko można sobie wyobrazić, jednak nie zapominamy, że w dniu ślubu nie ma miejsca na wpadki. Dlatego w naszej ofercie wynajmu auta do ślubu gwarantujemy solidność i rzetelność, możecie być pewni ze nasz samochód dotrze we wskazane miejsce na czas.

Auto do ślubu czeka właśnie na Ciebie

Zobacz Mercedes-Benz 220