Ślub

Wybierz pakiet, który najbardziej
odpowiada Twoim potrzebom.

Auto do ślubu Cennik.

Samochód Mercedes 220
Silver 300,00 zł
Gold 500,00 zł
Platinum 800,00 zł

Pakiety:

Silver
wynajem na 1 godzinę, obejmuje przejazd z Kościoła(USC) do domu weselnego.
Gold
wynajem na 3 godziny, obejmuje przewiezienie Młodych z domu do Kościoła (USC), a po zakończeniu uroczystości przejazd do domu weselnego.
Platinum
wynajem na 5 godzin, wszystkie dodatki w cenie.

Dodatki dla wszystkich programów:

Auto do ślubu Cennik

Zobacz zdjęcia Młodej Pary

Jak w sprawny i łatwy sposób zamówić zabytkowy samochód do ślubu? Na stronie Retropojazdy.pl proces ten odbywa się szybko i bez najmniejszych problemów.

W zakładce „Rezerwacja on-line” specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy prosty w obsłudze formularz, w którym oprócz zabytkowego samochodu, można ustalić datę i godziny, w których samochód do ślubu pozostanie do dyspozycji Klienta, program dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz dodatkowe opcje. Tam również można obliczyć, jaki koszt wyniesie indywidualna usługa.

Formularz rezerwacyjny jest bardzo intuicyjny, a wypełnienie go bardzo proste. Wybrać należy tylko: datę, czas rozpoczęcia i liczbę godzin oraz rodzaj pakietu. Ponadto możesz zaznaczyć interesującą Cię opcje dodatkową: przystrojenie auta żywymi kwiatami, wyjazd na sesję fotograficzną lub okolicznościowe tablice rejestracyjne. A wszystko to w kilku kliknięciach myszką! Prawda, że proste. Po dokonaniu rezerwacji termin zostaje zarezerwowany, a dylematy z wynajmem auta do ślubu przestają istnieć